MUĞLA 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği 09 Eylül 2013 tarihinde, çeşitli Arama Kurtarma derneklerinde görev alan, konusunda deneyimli kişiler ile kurulmuştur.

MUĞLA 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde faaliyet gösteren, Muğla Valiliği Dernekler Masası Müdürlüğü’nce onaylanmış bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

MUĞLA 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği kâr gütmeyen, gönüllülük esası ile kurulmuş, yeryüzündeki tüm canlıların Afet ve Acil Durum karşısında hayatta kalmaları için gönüllü olarak hizmet veren ve bu durumdan hiç bir şekilde rant sağlama amacı olmayan Arama Kurtarma Araştırma Derneğidir.

Görevlerimiz

Logomuzun Hikayesi

Logomuzdaki 3 yıldız; Arama, Kurtarma ve Araştırmayı temsil eder. Logo içinde bulunan defne yaprakları barışı temsil eder. Logo içinde bulunan MUĞLA ismi; Derneğin MUĞLA ili BODRUM İlçesinde olduğunu temsil eder. Logo içinde bulunan 911 ibaresi; Acil durumu temsil eder.

Bu Logonun Ardında
Hayat Kurtaran İnsanlar Var

Protokoller

  • AFAD MUĞLA – 2016
  • Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı – 2016
  • Kızılay Bodrum – 2021
  • Bodrum Belediye Başkanlığı – 2022

MUĞLA 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği adının içinde “911” geçen hiçbir oluşum ile bağı bulunmamaktadır.
MUĞLA 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği’ne bağlı hiç bir temsilcilik ve şube bulunmamaktadır.

MUĞLA 911 ARAMA KURTARMA ARAŞTIRMA DERNEĞİ

Kâr gütmeyen, gönüllülük esası ile kurulmuş, yeryüzündeki tüm canlıların afet ve acil durum karşısında hayatta kalmaları için gönüllü olarak hizmet veren ve bu durumdan hiç bir şekilde rant sağlama amacı olmayan Arama Kurtarma Araştırma Derneğidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ