23 Nisan Arsuz Ziyaretimiz

 

 

Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği,

23 Nisan dolayısıyla Hatay Arsuz’daki Kardeşlik Kenti’ni ziyaret etti.

6 Şubat 2023’te meydana gelen büyük depremlerin ardından Bodrum Belediyesi ve gönüllüler iş birliğiyle gerçekleştirilen yardım çalışmaları kapsamında kurulan Arsuz Bodrum Kardeşlik Kenti’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması vardı.

Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği Başkanı Cenk Ayata ile dernek gönüllüleri, 23 Nisan’ı Kardeşlik Kenti’ndeki çocuklarla birlikte kutladı. Gönüllüler ayrıca Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar’ı da ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği’nden yapılan açıklamada “6 Şubat 2023 depreminde 120 gün çalışmalarda bulunduğumuz İskenderun Arsuz bölgesini ziyaret ederek Arsuz Kaymakamımız Sayın Hacı Hasan Gökpınar’ı makamında ziyaret ettik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti nedeniyle Arsuz Bodrum Kardeşlik Kenti’ni ziyaret ederek gün boyu çocuklar ile geçirerek onlara oyuncak vb. hediyeler vererek bayramlarını kutladık.”

Önceki Muğla’nın İlk Afet Parkı

MUĞLA 911 ARAMA KURTARMA ARAŞTIRMA DERNEĞİ

Kâr gütmeyen, gönüllülük esası ile kurulmuş, yeryüzündeki tüm canlıların afet ve acil durum karşısında hayatta kalmaları için gönüllü olarak hizmet veren ve bu durumdan hiç bir şekilde rant sağlama amacı olmayan Arama Kurtarma Araştırma Derneğidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ