Yaralanan 1 Kişi Tedavi Altında

Bodrum’da bir otelde yakıt tankında başlayan ve lojmanı da küle çeviren yangında bir kişinin yaralandığı öğrenildi. Yangına müdahale ederken yaralanan otel personeli tedavi altına alındı.

Gece saatlerinde Torba Mahallesi Kaynar mevkisi Usuluk Sokak’taki Vogue Otel’in doğalgaz tankında bilinmeyen bir nedenle yangın başlayan yangın, personel lojmanına sirayet etti. Lojman alev topuna döndü. Yangına müdahale ederken yaralanan bir otel çalışanı, sevk edildiği Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

Yangına itfaiye, orman ve Muğla 911 Arama Kurtarma çok sayıda ekiple müdahale etti. 112 Acil Sağlık ekipleri de bölgede hazır bekledi. Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar da yangın yerine giderek söndürme çalışmalarını yerinde inceledi. 

Personel lojmanının tamamen yandığı olayda sabaha kadar yanan doğalgaz tankında soğutma çalışması başlatıldı. Tankın soğutma çalışması da saatlerce devam etti.

Yangınla ilgili hasar tespit çalışmalarına başlandı.

Önceki Yakaköy’de Sabaha Karşı Yangın Çıktı

MUĞLA 911 ARAMA KURTARMA ARAŞTIRMA DERNEĞİ

Kâr gütmeyen, gönüllülük esası ile kurulmuş, yeryüzündeki tüm canlıların afet ve acil durum karşısında hayatta kalmaları için gönüllü olarak hizmet veren ve bu durumdan hiç bir şekilde rant sağlama amacı olmayan Arama Kurtarma Araştırma Derneğidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ