Manzara İzlerken Canından Oluyordu

 

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 10 metre yükseklikten kuru dere yatağına ters düşen otomobilin sürücüsü İlhan Özçelik (52) yaralandı.

Bodrum‘da dün akşam saatlerinde Çırkan MahallesiBaşaran ile Turan sokakların arasındaki kalan boş araziye gelen İlhan Özçelik, 35 HVF 53 plakalı otomobilini dere yatağının kenarına park edip manzarayı izlemeye başladı. Bu sırada otomobil, 10 metre yükseklikten kuruyan dere yatağına düştü.

Ters devrilen otomobilin sürücü Özçelik yaralandı. Kazayı fark eden çevre sakinleri, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Kaza yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Muğla 911 Arama ve Kurtarma Derneği gönüllülerin de desteğiyle dere yatağından çıkarılan Özçelik, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi‘ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Özçelik’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Dere yatağına düşen otomobil de vinçle bulunduğu yerden çıkarılarak trafik otoparkına götürüldü.

Önceki Tarihi Leleg Yolu Doğu Etabı Açıldı

MUĞLA 911 ARAMA KURTARMA ARAŞTIRMA DERNEĞİ

Kâr gütmeyen, gönüllülük esası ile kurulmuş, yeryüzündeki tüm canlıların afet ve acil durum karşısında hayatta kalmaları için gönüllü olarak hizmet veren ve bu durumdan hiç bir şekilde rant sağlama amacı olmayan Arama Kurtarma Araştırma Derneğidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ